Realizacje

Nasza firma posiada bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, dzięki czemu udało nam się zbudować obszerne portfolio zrealizowanych inwestycji i projektów.

Previous slide
Next slide

Budownictwo
ogólne

Zapewniamy naszym Klientom planowanie i doradztwo przez cały okres żywotnośći projektu budowlanego. Stawiamy na zrównoważone i trwałe rozwiązania. To właśnie zrównoważony rozwój obszarów miejskich i centrów innowacji i przedsiębiorczości jest naszym priorytetem.

Drogi
i mosty

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować zlecenia z sektora drogowego na rynku publicznym oraz prywatnym. Współpracujemy przy realizacji największych projektów infrastrukturalnych.

Zabytki
i rewitalizacje

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku usług rewitalizacyjnych. Zawdzięczamy ją przede wszystkim stosowaniu polskich oraz europejskich regulacji orawnych dotyczących środowiska a także wdrażaniu międzynarodowych doświadczeń techniczno-inżynieryjnych.

System poboru
opłat Viatoll

Od 2012r. kontrolujemy budowę Elektronicznego Systemu Poboru Opłat na terenie całej Polski. Opracowaliśmy skuteczne rozwiązania, które wykorzystane są na wszystkich etapach projektu, od planowania, poprzez koncepcję wykonanie, aż po budowę ui eksploatację.

Click to access the login or register cheese