Poznajmy się

Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1998 roku, nieprzerwanie wyróżniając się bardzo dobrą znajomością lokalnych uwarunkowań, przepisów i najnowszych technologii w zakresie infrastruktury i przemysłu.

o nas

Spółka komandytowa pod nazwą PUI NADZORY powstała w wyniku rozwoju działalnośći i rosnących wymagań rynku poprzez połączenia Przedsiębiorstwa Usług Inwestycyjnych Piotr Owsiński ze spółką z o.o. PUI Nadzory. 

Jako multidyscyplinarna firma działamy nieprzerwanie od 1998 roku a nasza aktualna oferta obejmuje działalność inżynierską w zakresie pełnienia funkcji:

nad robotami ogólnobudowlanymi, drogowymi, mostowymi, z zakresu ochrony środowiska. Inwestycje finansowane są zarówno przez inwestorów prywatnych, ze środków budżetowych jak i funduszy Unii Europejskiej.

Posiadamy bogate doświadczenie

0
lata cennego doświadczenia
0
wykwalifikowanych pracowników
0 km
dróg objętych systemem viatoll
0
zadowolonych inwestorów

Filozofia firmy

Naszym podstawowym filarem jest realizowanie usług o najwyższej jakości, tym samym zapewniając najwyższe standardy etyczne z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz utrzymaniem wysokiego standardu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy w wielu projektach realizowanych na terenie naszego kraju.

Potrzebujesz nadzoru inwestorskiego?

Click to access the login or register cheese